Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Darbo ausinės ZONE 2 su lankeliu per galvą

Prekės kodas:
0,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus.

Apsaugos lygis: triukšmo slopinimas 31dB. Triukšmo poveikis žmogui ir jo sveikatai vertinamas pagal jo stiprumą.

Darbo ausinės ZONE 2 rekomenduojame naudoti esant aukštesniam triukšmo lygiui, ypač nuo vidutinio iki aukšto triukšmo lygio, pvz.: dirbant medžio apdirbimo staklėmis, metalo tekinimo staklėmis ar elektriniais įrankiais, asfaltavimo ar panašiam triukšmui.

Lengvas ir patogus dizainas. Puikiai tinka visiems ausų dydžiams ir formoms. Pagalvėlės gerai prisispaudžia prie ausų. Tinkamos naudoti ilgą laiką.

Paprasta spalvinė koduotė: geltona spalva pirmas triukšmo lygis, oranžinės spalvos ausinės vidutinio triukšmo lygiui. Itin aukštam triukšmo lygiui naudokite raudonos spalvos ausines.

Pasirūpinkite savo sveikta ir ausų apsauga su darbo ausinėmis, nes dirbant triukšmingoje aplinkoje padidėja tikimybė susirgti triukšmo sukeliamomis profesinėmis ligomis.