Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Darbo ausinės ZONE 1 su lankeliu per galvą

Prekės kodas:
0,00 €

Aprašymas

Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus.

Apsaugos lygis: 29dB

Apsaugai nuo triukšmo rekomenduojame darbo ausines, kurios užtikrina aukštesnį komfortą visą darbo dieną. Darbo ausinės Zone 1 yra puikus pasirinkimas darbuotojams, kurie dirba triukšmingoje aplinkoje pvz.: gamyklose ar žolės / krūmų pjovimui. Tinka daugeliui pramonės sričių, kur reikalingas triukšmo slopinimas.

Lengvas ir patogus dizainas. Puikiai tinka visiems ausų dydžiams ir formoms. Pagalvėlės gerai prisispaudžia prie ausų. Tinkamos naudoti ilgą laiką.

Paprasta spalvinė koduotė: geltona spalva pirmas triukšmo lygis, oranžinės spalvos ausinės vidutinio triukšmo lygiui. Itin aukštam triukšmo lygiui naudokite raudonos spalvos ausines.

Pasirūpinkite savo sveikta ir ausų apsauga, nes dirbant triukšmingoje aplinkoje padidėja tikimybė susirgti triukšmo sukeliamomis profesinėmis ligomis.